Časté otázky

Nejčastější otázky:

Jaký je způsob objednávky?

Zákazník může svoji objednávku zrealizovat více způsoby a to:

1. Přihlášením se na náš web-shop a následným nákupem přes košík

2. Emailem na adrese [email protected]

 

 Jakým způsobem mi bude doručená objednávka a jaký je poplatek za dopravu?

Kurýrem GEIS přímo do domu za minimální cenu 3,50 €

Posílání do ČR za cenu minimálně 135 Kč

 

 

Všechno zboží které je na webu najdem u Vás na skladě?

 

Né vše zboží máme bezpodmínečně na našem skladě, protože zboží se vyprodá poměrně rychle. V případě, že Vámi objednané zboží je už vyprodaný, je jen na Vás, zda počkáte anebo si vyberete námi doporučený podobný výrobek. Samozřejmě máte nárok objednávku  zrušit.

 

Kolik dní trvá dodání zboží?

Objednávky odbavujeme tak rychle jak jen to je možné. Naši kolegové zpracují Vaší objednávku a pošlou Vám zpětnou odpověď do 1 pracovního dne. Následně Vám zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dní od potvrzení objednávky. V případě, že nastane nějaký problém, okamžite Vás budeme kontaktovat. Nezodpovídáme za zpoždění dodávky zboží způsobené kurýrem.

 

 Vybral jsem si zboží na web-shopu a teď ho už márně hledám. Proč?

Na naší stránce je cca 2000 produktů, ale skutečný sortiment je okolo 5000 produktů.   Tento sortiment i zásoby se často mění, některé zboží se stane "inaktivním" na kratší-delší dobu. Může to znamenat, že toto zboží už  nebude vůbec, místo něho bude nějaký jiné anebo Vám poradíme, kdy bude zas.

 

 Mám speciální prosbu ohledně objednávky. Co mám udělat?

I na ni máme řešení! Nejlepší volbou je na konci objednávky připsat do "poznámek" svůj požadavek (zboží převezme kolega, budu doma v čase...atd.)

 

 Před chvílí jsem si objednal ale na něco jsem zapoměl....

Žádný problém! Klidně si udělejte další objednávku, objednávky odbavíme společně jako jednu.

 

 Můžem si zadarmo stahovat?

Ano, na naší stránce v menu Info o produktech se můžete podívat, popřípadě stáhnut katalogy, návody, dokumentace a pravidla her.

 

 Zapoměl jsem heslo....

Žádný problém! Systém Vám vygeneruje nové heslo (které si můžete kdykoliv změnit) a pošle Vám ho na emailovou adresu. Stačí kliknout v menu na "zapoměl jsem heslo". Potom se už bez problémů přihlásíte do web-shopu.