Zákaznický servis: 605 362 272

Šipky RedDragon steel Peter Wright Euro11 Element Gold PC 20g, 90% wolfram

Číslo položky RDD2329


2842 Kč

Na sklade:
2 ks

Šipky RedDragon steel Peter Wright Euro11 Element Gold PC 20g, 90% wolfram Peter "Snakebite" Wright svými nejnovějšími šipkami Euro 11... »Podrobnosti

Šipky RedDragon steel Peter Wright Euro11 Element Gold PC 20g, 90% wolfram

Peter "Snakebite" Wright svými nejnovějšími šipkami Euro 11 Element Gold PC 20 zapálil celý šípkarský svět!
Reakce na to, že viděli Petra hrát na Players Championships (PC20), byla dech beroucí, záznam v prvních hodinách vidělo více než 100 000 lidí.
Petr se držel své hlavní zásady při hledání dokonalosti šipek při každé změně, kterou pro něj udělal RedDragon. Žádný jiný moderní profesionál nevěnuje své hře více času a úsilí a rozumí přesně tomu, co chce.
Petrovy nejnovější Euro-11 se narodili jako nejzajímavější šipky, protože Peter chtěl mít z nich trochu jiný pocit a tak se zrodily Euro 11, které popsal jako o něco měkčí. Tato nejnovější verze Euro-11 Gold je stále nejdelší a nejtenčí šipkou, jakou jsme kdy pro Petra vyrobili, ale je dodávána s povrchovou úpravou se zlatým nitridem titanu.
Euro 11 Gold PC 20 jsou 2 palce dlouhé, vyrábějí se s průměrem 5,1 mm a vybavené jsou násadkami z uhlíkových vláken Crossfire.
Petr řekl: "Doma jsem se pohrával s několika sadami zlatých šipek, protože na terči vypadají skvěle a každá z nich byla trošku odlišná. Byl to starší set šipek Merv King Titanium nitrid, který mě přinutil zamyslet se a vyzkoušet nové prvky na Euro 11 se stejným zlatým povrchem - nezklamali! Ještě se musím trošku učit, jak se chovají za každých podmínek, ale vítězství s nimi na PC 20 mi dodalo velkou důvěru, takže uvidíme, co přinesou následující týdny."
"V okamžiku, kdy jsem zvedl tyto Euro-11, věděl jsem, že poletí přesně tak, jak jsem chtěl. Jsou dlouhé 2 palce a mají průměr 5,1 mm, což mi dává pocit jistoty, jaký jsem chtěl mít v šipkách. Přidal jsem násadky Intermediate Crossfire a 100 mikronové černé letky, protože perfektně vyváží šipku. Místo uchopení sedí přesně pro mou ruku a mám pocit, že je mohu přesně umístit kdekoliv do terče. "Každý hráč však vidí, že toto je ohromující sada šipek, které i Vás inspirují k tomu nejlepšímu, co dokážete.


Šířka: 5,8 mm
Délka: 54,6 mm
Hmotnost: 20 g
Wolfram: 90%
Kategorie: profesionální
Barva: zlatá, diamond fusion
Násadky: Crossfire Carbon short
Letky: Players extra thick standard
Hroty: Zlatý efekt, standard 2BA

Balení obsahuje 3 šipky RedDragon steel Peter Wright Euro11 Element Gold PC 20g.

Šipky steel (s kovovými hroty) lze házet pouze do papírových nebo sisalových terčů. Elektronické terče mohou velmi vážně poškodit!

Na tuto sadu nelze uplatnit žádnou slevu, i když jste klub nebo registrovaný hráč.