Sleva

Informace pro kluby, pro hráče, pre dealery, pro výrobce, pro provozovatele, pro kupující ve  velkém množství

Na nákup pro sportovní kluby poskytujeme slevy až do výšky 25% (Některé produkty  jsou výjímkou, např.. ze součástky Eurodart můžeme dát jen slevu 10%). Vedoucí klubu a ještě jeden splnomocněný člen může nakupovat se  slevami. Klub musí minimálně objednat nejméně nad 70 eur anebo nad 2000 Kč, a musí být jednoznačné, že objednávka není jen  pro jednoho hráče. Slevu vypočítáme z normální ceny a náklady na dopravu započítáme do ceny. Prosíme Vás aby jste v každém případě při objednávce napsali do tabulky poznámky: klubová sleva.

 

Sleva se nedá kombinovat se žádnou jinou slevou! Např.: na akční produkty nemůžete využít slevu, a ani na dopravu zdarma.

 

Když máte více slev, můžete využít výhodnější slevu pro Váš klub.

 

Pro hráče

Každý registrovaný hráč v šípkách, v biliárdu a ve stolním fotbale má u nás na svoji licenci slevu 10%. Hráči si můžou využít tuto slevu na produkty v dané kategorii méně než 300 € bez DPH anebo 8500 Kč. V objednávce prosíme aby jste číslo Vaší licence napsali do tabuky poznámky.

Sleva se nedá kombinovat se žádnou jinou slevou! : na akční produkty nemůžete využit slevu, a ani  dopravu zdarma.

Pokud  máte víc slev, můžete si vybrat na který produkt chcete slevu, anebo využijeme pro Vás výhodnější slevu.

V objednávce prosíme aby jste číslo Vaší licence napsali do tabulky poznámky. Administrativní pracovník Vám pošle potvrzení o objednávce, a celková suma tam bude  uvedená se slevou.

Pro obchodníky

Naší hlavní činností je export a velkoobchod, máme obchodní vztahy s výrobci a obchodními firmami, těšilo by nás kdyby jste chtěli být  našim prodejcem. Kdyby  Vás zaujalo to to téma, kontaktujte nás osobně (605362272,[email protected]).